Kontakt

F. H. U. AS-SAFETY BHP, PPOŻ. ODZIEŻ ROBOCZA
inż. Paweł Polak
NIP: 637-206-74-52
REGON: 242799292
tel.: +48 664 414 431
Biuro: 41-902 Bytom; ul. Stanisława Moniuszki 20 lok. 012c

e-mail:
biuro@as-safety.pl 


 

UWAGA: Użytkowanie NASZEJ WITRYNY, oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody prosimy o opuszczenie witryny.

 


Polityka Prywatności

Podstawa Prawna


Polityka Prywatności

Szanujemy i chronimy Twoją prywatność. Dlatego opracowaliśmy dokument, który precyzuje zagadnienia związane z gromadzeniem i wykorzystywaniem informacji o użytkownikach.

Informacje zawarte w logach dostępowych
Podobnie jak większość firm, posiadających własne serwery, zbieramy informacje dotyczące wykorzystania serwisów przez użytkowników oraz ich adresów IP na podstawie analizy logów dostępowych. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, związanych z administracją serwerów, jak również w celach statystycznych.

Przechowywanie danych na serwerach
Metoda przechowywania powierzonych nam danych na naszych serwerach: stron internetowych, kont emaliowych jest zgodna z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dane te chronione są różnego rodzaju zabezpieczeniami.

Linki zewnętrzne
Na naszej stronie można znaleźć linki zewnętrzne odsyłające do stron naszych Partnerów i innych serwisów. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści zawarte na tych stronach oraz nie odpowiadamy za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron.

Zmiany w polityce ochrony prywatności
Rozwój technologii internetowej, zmiany ustawodawcze w zakresie ochrony danych osobowych, oraz rozwój naszego serwisu mogą wpłynąć na zmiany w polityce ochrony prywatności strony. O wszelkich zmianach poinformujemy bezzwłocznie użytkowników naszej strony.

W przypadku pytań użytkowników dotyczących powyższej deklaracji ochrony prywatności, warunków korzystania z naszej strony czy możliwości kontaktu z nami, prosimy o kontakt.